Nový web

Tak konečně na něj došlo. 3.11.2010 jsem zakoupil doménu www.pavelkoci.cz a následně vytovořil 2 webové stránky. Servis a Foto.www.pavelkoci.cz/servis jsou stránky zaměřené na můj hlavní zdroj obživy a to servis počítačů v Litoměřicích a okolí.

www.pavelkoci.cz/foto stránky jsou zaměřeny na můj velký koníček a to fotografování krajiny, rostlin a zvěře, kterému se věnuji již několik let.

Před objednáním domény jsem hledal různě po internetu jak vytvořit vlastní webové stránky až jsem narazil na redakční systémy. Vyzkoušel jsem jeden z nich a nadchl mě natolik, že jsem u něj i zůstal. Jedná se o redakční systém Drupal ve kterém lze vytvořit jednoduše a rychle obsah, měnit vizuální témata, připojovat moduly (překladač, zobrazování obrázků ve speciálním okně...). Drupal potřebuje MySQL databázi takže jsem neváhal a objednal doménu a webhosting u společnosti www.forpsi.com s kterou jsem se již setkal dříve u jednoho z mých zákazníků. Druhý den, po zaplacení proforma faktury přišly maily s přístupy a mohl jsem začít naplňovat stránky dle mých představ.

Doufám, že se Vám bude obsah líbit. Budu se snažit jej pravidelně aktualizovat.